Immortals

Immortals 2012 (ang. Nieśmiertelni) to tajemnicza nazwa, pod którą kryje się biel zasypana gwiezdnym pyłem. Jedwabne sukienki zestawione są z charakterystycznymi złotymi ćwiekami i łańcuszkami oraz ręcznie wykonanymi biżuteryjnymi różami. Wśród propozycji znajdziemy również transparentne szyfony i miękki aksamit. Całości dopełnia złota tkanina w detalach jak kołnierzyki i mankiety, a także w marynarce, spodniach i seksownych sukienkach.

Szeroka gama proponowanych strojów pozwala dobrać zestaw do pracy – koszula i spódnica ołówkowa z baskinką, na imprezę – wiele krojów sukienek, na wyjątkową okazję – zjawiskowe suknie, czy złoty garnitur. W strojach Charlotte Rouge możemy uwodzić grą przezroczystości i miękkich jedwabi, a zarazem czuć się silne i niezależne w gorsecie, płaszczu czy swetrze najeżonym ćwiekami.

Projektantka Charlotte Rouge, Natalia Kontraktewicz, opowiada enigmatycznie o inspiracjach: ‘Jestem rozdarta między dekadencją a pragnieniem odrodzenia. Biel i złoto są dla mnie ponadczasowymi wartościami. Warto puścić wodze wyobraźni i odpowiedzieć na pytanie: Jak skończy się rok 2012? Czy nosząc Charlotte Rouge będę nieśmiertelna…?’

Immortals
Immortals
Immortals
Immortals
Immortals