Black & White. Charm & Fight

Kolekcja marki Charlotte Rouge „Black & White - Charm & Fight” to przede wszystkim dzianinowe, uniwersalne sukienki maxi, które w doskonały sposób nadadzą się na stylizację dzienną i wieczorową. W asortymencie znalazły się także skórzane, dopasowane i seksowne kroje kobiecych ubrań. Wykonane z ekologicznej skóry kamizelki XXL, ołówkowe spódnice i spodnie z wysokim stanem to propozycja marki na wiosnę/lato 2013.

W tym sezonie Charlotte Rouge kontynuuje grę kryjących i transparentnych materiałów. W kolekcji nie zabraknie również charakterystycznych dla marki ozdobnych ćwieków.

Black&White - Charm&Fight” z wdziękiem podkreśli silną i niezależną naturę każdej z nas – wspomina Natalia Kontraktewicz, projektantka marki Charlotte Rouge.

Inspirację do powstania kolekcji stanowił, blog I don't want realism. I want magic! (www.porcelanowo.blogspot.com). Jego nazwa pojawi się w formie nadruków na bluzach i koszulkach, które projektantka przygotowała we współpracy z autorkami bloga. Mroczne fotografie, ilustracje i cytaty prezentowane na stronie świetnie współgrają z ideą kolekcji „Black&White - Charm&Fight”.

W tym sezonie Charlotte Rouge wprowadziła nowości – rozwiązania unisex. Wraz z premierą kolekcji, panowie mogli zakupić koszulki z limitowanej serii Charlotte Rouge I don't want realism. I want magic!. Niedługo w asortymencie marki, dostępne były również damskie, oryginalne torebki.

Black&White
Black&WhiteBlack&WhiteBlack&WhiteBlack&White